NHL Tour - Online tournament EA Games

Vítajte na online NHL Tournamentu ! U nás si môžte zahrať vaše obľúbené NHL-ko cez internet úplné zadarmo. Stačí sa registrovať.

  Začiatok I. Sezóny

  Pollux
  Pollux

  Male Počet príspevkov : 18
  Age : 27
  Bydlisko : Slovakia
  Hamachi IP : 5.159.65.203
  Oblúbený team : Ottawa Senators
  Registration date : 10.01.2009

  Začiatok I. Sezóny Empty Začiatok I. Sezóny

  Odoslať  Pollux za Ut január 20, 2009 1:54 am

  POZOR ! ZNOVUOTVORENIE TURNAJA POZOR!

  Prijímame registrácie do Jún-Júlového Turnaja !

  Platí pre tieto NHL:
  Začiatok I. Sezóny 12321310
  Od dňa 10.5 2009 prijímame registrácie do nasledujúceho turnaja. Kedy sa turnaj presne začne, nieje isté kedže všetko záleží od počtu registrovaných hráčov. Všetci teda kto má záujem nech sa prihlási, a zahrá si spoločne s nami.Vyhrajte I. Trofej NHL Tour !

  Vlastnosti turnaja:

  Teamy: NHL teamy
  Začiatok: Jún
  Koniec: August
  Hry: NHL 2002, NHL 2007 a NHL 2009
  Víťaz turnaja získa: Rank TourChampion vo fóre až do konca daľšieho turnaja, čo obnáša prístup do tém neviditeľných pre ostatných užívateľov, Pohár a zaradenie do Siene slávy v NHL Tour.
  Pravidlá:

  Každý hráč si pri registrácií do turnaja vyberie jeden team z NHL (už nezvolený, teamy sa nesmú opakovať !), za ktorý bude celý turnaj hrať. Je prísne zakázané hrať turnaj za viaceré teamy.

  Registrácia prebieha tak, že do fóra príslušnej NHL-ky a príslušného turnaja napíšete napíšete príspevok so slovami "PRIHLASUJEM SA, a pod to váš NHL tím". V profile musí mať hráč, ktorý sa registruje do turnaja, vyplnené všetky dotazníky. (hlavne ICQ a Hamachi IP)

   Práve je Po máj 25, 2020 4:20 am